Özel Tasarım Banyo Dolapları

Fotoğraflar yükleniyor

1.001
İlan No 230
İlan Tarihi 24 Mart 2021
BAYRAKTAR YAPI İÇ MİMARİ DEKORASYON MERKEZİ
> 10 ATIMDA KOMPLE BANYO YENİLEME İŞLERİ. HIZLI GARANTİLİ HESAPLI VE ESNEK TAKSİT SECENEKLERİ. 1-KIRIM 2-TESİSAT YENİLEME .3-SIVA 4-FAYANS VE SERAMİK DÖŞEME .5-DUŞA KABİN MONTAJI. 6-BANYO DOLABI İMALAT VE MONTAJI .7-HAVLU PAN MONTAJI. 8-TAVAN DEKORASYONU. 9-MENFEZ. 10-BANYO KAPI YENİLEME..
ÜCRETSİZ-KEŞİ ÜÇRETSİZ KEŞİF AYRICA 3 BOYUTLU PROJE SUNUMU
İLETİŞİM 05300394848

Banyo Dolabı İmalatında Kaliteli Çözümler Sunuyoruz

İstanbul Avrupa Yakasında Banyo dolabı imalatı için en iyi tasarım ve imalat çözümlerini hazırlayarak müşterilerimize sunanuyoruz.  Vestiyer İmalatı, Mutfak Modelleri ve yatak odası tasarımlarında da en kaliteli sonuçları sunmaktadır. Banyo dolabı için ölçülerin doğru alınması, engellemelerin doğru analiz edilmesi elde edilecek sonucun daha iyi olmasını sağlamaktadır. Su hatları ve giderler, Çamaşır makinesi dolapları ve tezgah dahil edilip edilmeyeceğine göre banyo dolabı
modellerinde değişiklik yapılmaktadır.

Banyo  Dekorasyon Piyasası Bayraktar Yapı İç Mimari Dekorasyon MerkeziBanyo Dolapları

 

BAYRAKTAR YAPI İÇ MİMARİ DEKORASYON Banyo dolabı imalatı titizlik gerektiren bir konudur. Çünkü banyolarda kullanılan dolaplar sürekli olarak suya ve neme maruz kalmaktadır. Doğru malzeme ve imalat teknikleri kullanılmadığında dolaplarda şişme ve kabarma sorunları meydana gelerek kullanılamaz hale gelmeleri kaçınılmaktadır. Genelde Mutfak dolapları için kullanılan malzemelerde olduğu gibi banyo dolaplarında da suya ve neme karşı dirençli malzeme tercih etmek gerekir..

Banyo Dolapları

Üçretsiz Keşif Banyo Dolabı Ölçüsü Projelentirme ve Maliyet Hesaplama

Banyo Dolabı ölçüsü de aynı mutfak dolabının ölçüsü nasıl alınır ise o şekilde alınmaktadır. Bazan Banyo Yerleşim Planına Mütahale Teklifimizle Karşılaşan Müşterilerimiz,Sonunda Çok Memnul Oltuklarını Duymakdan Bizlerde mutlu oluyoruz. Dolapta musluklar, giderler ve prizler gibi kısıtlamalarla karşılaşmaktadır. Mutfak dolabı ölçüsü hesaplama yöntemlerinde olduğu gibi banyo dolaplarında da kullanılacak malzeme ve mekanizmaların kalitesi ve miktarı dikkate alınarak maliyet çıkarılmaktadır. Sürgülü ray dolap pek çok kişi tarafından banyo dolapları için sorulan sorular arasındadır. Banyo dolaplarında sürgülü ray kullanmak açılıp kapanma durumlarında yerden tasarruf sağlamaktadı  BANYOLARINIZI LAYIK OLDUĞUNUZ ŞEKİLDE DEKORA EDİYORUZ.

Banyo Dolapları

Üçretsiz Keşif Banyo Dolabı Ölçüsü Projelentirme ve Maliyet Hesaplama

Banyo Dolabı ölçüsü de aynı mutfak dolabının ölçüsü nasıl alınır ise o şekilde alınmaktadır. Bazan Banyo Yerleşim Planına Mütahale Teklifimizle Karşılaşan Müşterilerimiz,Sonunda Çok Memnul Oltuklarını Duymakdan Bizlerde mutlu oluyoruz. Dolapta musluklar, giderler ve prizler gibi kısıtlamalarla karşılaşmaktadır. Mutfak dolabı ölçüsü hesaplama yöntemlerinde olduğu gibi banyo dolaplarında da kullanılacak malzeme ve mekanizmaların kalitesi ve miktarı dikkate alınarak maliyet çıkarılmaktadır. Sürgülü ray dolap pek çok kişi tarafından banyo dolapları için sorulan sorular arasındadır. Banyo dolaplarında sürgülü ray kullanmak açılıp kapanma durumlarında yerden tasarruf sağlamaktadı

"İNSANLAR GÜZEL MEKANLARA LAYIKTIR"  BAYRAKTAR YAPI

Banyo Dolapları

Banyo Dolapları Suya Karşı Dayanıklı Olmalı

Banyo dolapları ile mutfak dolap imalatı arasındaki en büyük fark malzeme kalitesidir. Mutfak dolaplarına verilen dikkat ve önem banyo dolapları için gözden kaçmaktadır. Ancak mutfak dolapları için suya ve neme maruz kalma oranı banyo dolaplarının çok çok altındadır. Banyo dolapları yoğun nem ve suya karşı maruz kaldığı için yatak odası imalatı için kullanılabilen masif malzemeler ve sunta malzemeler yerine suya dayanıklı ürünler gerekir. Suya dayanıklı olmayan ürünler kullanıldığında zamanla paneller şişmekte ve yamulmakta ve ayrıca kaplamaları ayrılmaktadır. Bütün bunlarda yenileme ve tamirat gerektirmekte hatta bazı durumlarda tadilat bile yeterli gelmemektedir.

ÖZEL TASARIM BANYOLAR HIZLI GARANDİLİ VE EKONOMİK.

Banyo Dolapları

Banyo Dolaplarında Renk Seçenekleri Nasıldır

Banyolar ışık alan pencereleri olmayan odalar olduğu için banyolarda kullanılan dolaplarda en sık tercih edilen renkler açık ve parlak renklerdir. Işığı yansıtması ve daha aydınlık görünmesini sağlamak için bu renkler tercih edilmektedir. Ancak koyu mat renklerde kontrast oluşturmak ve estetik kazandırmak için çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Mutfak dolabı modelleri gibi olan üstten ve alttan dolaplı ve tezgahlı modelleri olan banyo dolapları ya da sadece dolap ve lavabo dolabı olan modelleri ile geniş bir tercih imkanı banyo dolapları için sunulmaktadır. Banyonun büyüklüğü ve yapı özellikleri imal edilecek dolap için uygun yer olması da banyo dolaplarının yapımında büyük öneme sahiptir.

Banyo Dolapları

Bayraktar Banyo Dolapları
      Banyolarda Kullanılan Dolap Malzemeleri Nedir
Membran kapak suya karşı dirençli olduğu ve lake görünümüne yakın görünümler elde edilebildiği ve uygun fiyat seçeneği sunduğu için en çok kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Membran banyo dolabı tasarımları da kullanılacak olan malzemeyi etkilemektedir. Oymalı rustik tasarımlarda MDF üzerine lake boyama malzemeler daha iyi sonuç vermektedir. Lake boyama MDF’nin suya, neme ve buhara karşı daha dirençli hale gelmesini sağlamaktadır. Daha uzun ömre olan Lake kullanmak maliyet açısından daha pahalı çözümler sunmaktadır. Membran mutfak modellerinde olduğu gibi zamanla açılma sorunu banyolarda daha hızlı yaşanabilmektedir. Bu nedenle PVC kaplama çözümlere yönelmek isteyenlere kolay temizlenebilir olan Akrilik panellerden yapılan dolaplar önerilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Talepleriniz için Bizi Arayın: 0530 039 48 48 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
64 kez görüntülendi.
BU PİYASA ARZ TALEP PİYASASI BİZE ULAŞIN 05300394848 "İNSANLAR GÜZEL ŞEYLER LAYIKTIR"
Sitenizesayac.com