ANAHTAR TESLİMİ EV DEKORASYONU

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 271
İlan Tarihi 24 Mart 2021
AÇIKLAMA
>
ÜCRETSİZ-KEŞİF

A'DAN Z'YE  EV TADİLATLARI

Burada  anahtar teslim  Neler Yaptığımızı inceleyebilirsiniz.  Muhteşem projeleri çok uygun anahtar teslim ev fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Konut projelerimizi, hızımızı, kalitemizi ve anahtar teslim ev  Yenileme için mutlaka Bizden Teklif Alın. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı anahtar teslim ev/villa projelerimiz her zevke, bütçeye ve tarza hitap ediyor. Mutlu müşterilerimize sizde katılın.

Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. Anahtar teslim ev Dekorasyonları hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevaplar burada!

Anahtar Teslim Ev  Fikirleri günceldir. Bayraktar Yapı İç Mimari Dekorasyon Merkezi olarak hızlı, ekonomik ve modern konutlar Dekore ediyoruz. ihdiyaçınız olan tüm proje, imalat ve montaj çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanlarınıza sizleri kavuşturmak için biz çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev  Yenileme fiyatlarımızı hazırlarken tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hesaplamalar yapmaya özen gösteriyoruz. Merak ettiğiniz sorularınız için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

  "İnsanlar Güzel Mekanlara Layıktır"  ”Sevgi Saygı Olduğu Sürece, Gökdelen Bile Dikilir” (Bayraktar Yapı)

Huzurun, Güvenin, Kalitenin Adresiyiz.

Hayalini kurduğunuz anahtar teslim evi bize bırakın, rahat edin. Sorun yok. Biz sizi dinliyoruz ve size değer veriyoruz. Birlikte modern ve kaliteli bir proje hazırlayalım. Tüm modelleri, renkleri ve tasarımları siz seçeceksiniz. Mutlu olun istiyoruz. Sözleşmemizi imzalayalım ve projelerimizi çizerek onayınıza sunalım. Başlayalım ve en geç Planlatığımız zaman içinde iş Sözleşmesine harfiyen uygun anahtar teslim evimizi bitirelim. Sadece Hak eddiğiniz şekilde mutlu yaşamak size kalacak. Anahtarınızı size eksiksiz ve hızlı bir şekilde teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Amacımız markalaşmak. Sizlerinde desteği ile başaracağımızı biz biliyoruz. Çünkü, bizim tüm ekip ve ekipmanlarımız hazır. Huzurun, güvenin, kalitenin adresi olmak için biz çok çalışıyoruz.

BAYRAKTAR YAPI Nasıl Çalışır

Bizim için değerlisiniz. Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Herşeyi biz yapıyoruz ve anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Tüm Bölgelerinde  anahtar teslim konut projelerimizi hayata geçiriyoruz. 

Tüm iç ve dış dekorasyon malzemelerini, modellerini, renklerini (1. sınıf) siz seçiyorsunuz. Tüm tasarımları birlikte yapıyoruz. Kullanacağımız tüm malzemeleri, markaları, renkleri ve modelleri detayları ile birlikte sözleşmemize ekliyoruz.

Anahtar teslim olarak yenilamelerini yaptığımız  konutlarda tüm malzemeler ve işçilikler 1. sınıftır. 

”Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim”

" Bizim İçin Hayatta Paradan Değerli Şeyler Vartır"...

Bayraktar Yapı  olarak  konut, villa ve müstakil ev projeleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu konuda çok araştırma yaptığınızın farkındayız. Bütçenize, tarzınıza, zevkinize ve konforunuza en uygun  projeleri  bulabilmek için çok çalışıyorsunuz. Lider İç mimarl Dekorasyon firmalarından biri olarak en çok rağbet görüp ilgi çeken projeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Salon dizayn ve tasarımları

Modelleri siz belirliyorsunuz.

SALON

 

 • Mutfak dizaynları

  Modern mutfak tasarımları

  Lüks mutfakları

  birlikte tasarlıyoruz

 • Banyo dizaynları

  Tüm modelleri ve renkleri

  SİZ SEÇİYORSUNUZ

  1. SINIF

  Malzeme + İşçilik

 • Ebeveyn odası

  Ebeveyn Yatak Odası

  Lüks ve Modern

  Modelleri siz seçiyorsunuz

 • Koridor dizaynları

  İlk izlenim önemlidir

  Birlikte tasarım yapıyoruz.

  EN GÜZELİNİ!

iÇ KAPILAR

Lake boya panel kapılar - Kale marka lüks çelik kapılar

SİZ SEÇİYORSUNUZ

Pvc pencere

Dilediğiniz renk

Dilediğiniz model

Parke döşemeler

Tüm zeminler 1. sınıf Çamsan marka

LAMİNAT PARKE

----------------------------------------------

Türkiye nin çoğu yerinde yaz, evleri yeniden inşa etmek için en iyi zamandır . 
Elbette güneşli günlerin olumlu etkisi, özellikle  evin dış cephesinin tadilatına ihtiyaç duyulan anlarda  kimseden gizlenmiyor. Ancak  evleri yeniden inşa etmek için doğru zamanı belirlemek  sadece bir sıcaklık meselesinden daha fazlasıdır. Çoğu durumda,  evinizi yenilemek için iyi bir zaman ayarlamak  , yenileme maliyetlerinden tasarruf sağlayabilir   . İlkbahar ve yaz  evinizi yenilemek için güzel mevsimler olsa da  ; Ama aslında  evleri yeniden inşa etmenin en iyi zamanı , maliyetlerinizin minimum olduğu zamandır  .
Evi yeniden inşa etmek ve arz ve talebi anlamak için doğru zaman

 

Arz ve talep arasındaki ilişki her zaman sabit olmuştur ve bu ilişki her zaman bir ürün veya hizmetin ana fiyat faktörlerinden biridir. 

Öncelikle çimento, kereste ve boya gibi yapı malzemelerinin fiyatını göz önünde bulundurmanız gerekir; Mevsim ve bu malzemelere olan talebe bağlı olarak yıl boyunca değişiklik gösterecektir. Belki de bir  evi yeniden biçimlendirmenin en iyi zamanı , malzemelerin en ucuz olduğu zamandır 

 Ancak bu,  ev tadilatını planlamak için en iyi zamandır  . Çünkü şu anda doğru planlama ile ihtiyacınız olan malzemeleri uygun fiyata hazırlayıp saklayabilirsiniz. Ayrıca, evinizden 10 km'den daha yakın olan müteahhitlerin sipariş edilen malları teslim etmede geç kalma veya hata yapma olasılığı daha düşüktür.

Yükleniciniz meşgul olduğunda, yeniden inşa etmek için iyi bir zaman değil

 Öğle veya akşam yemeği talebinizin zirvesinde bir restorana gitmeyi hiç deneyimlediniz mi? Böyle bir deneyiminiz varsa; Yoğun saatlerde iş kalitesinin düşebileceğini anlayabilirsiniz. Bu nedenle gün içinde daha iyi hizmet alabileceğiniz belirli zamanlar vardır. Bu nedenle, bir evi yenilemek için en iyi zamanı anlamak ve seçmenin yapı malzemelerinin fiyatı ile sınırlı olmadığı söylenebilir  Aksine, bu sürenin belirlenmesinde etkili faktörlerden biri, yüklenicinin müsaitliğidir. Restoranların yoğun saatlerde hata beklemesi gibi, bir müteahhit meşgulse, hata yapma veya işinin kalitesini düşürme şansının artması beklenir. Bir müteahhit tutmanın en iyi zamanı, işinizi yapmak için bolca fırsata sahip olduğu zamandır.

Pek çok yerde  yılın belirli zamanlarında bir yeniden yapılanma projesine başlamak  imkansız olacaktır. Örneğin kış aylarında arka bahçeye havuz ve gölet yapmak ve toprağı dondurmak imkansız, çok zor ve maliyetli olacaktır. Bu durumda uygun planlama ile yükleniciniz için iş trafiğine başlamadan projenize başlayabilirsiniz, bu da maliyetleri düşürmenin yanı sıra proje başarısızlık veya iş hataları olasılığını büyük ölçüde azaltacaktır. 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
72 kez görüntülendi.
BU PİYASA ARZ TALEP PİYASASI BİZE ULAŞIN 05300394848 "İNSANLAR GÜZEL ŞEYLER LAYIKTIR"
Sitenizesayac.com