Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 269
İlan Tarihi 24 Mart 2021
AÇIKLAMA
>
ÜCRETSİZ-KEŞİF-İÇİN-ARAYIN-0530-039-4848

 BAYRAKTAR YAPI İÇ DIŞ MANTOLAMA

 • Dış Cephe Mantolama Uygulama Çeşitleri


  Dış Cephe Mantolama İlk olarak yerinde keşif yaptığımız yapının milimetrik ölçülerini alıp, fizibilete ve malzeme listesini oluşturuyoruz. Ardından müşterimize malzeme çeşitliliği ve fiyatlandırma sunuyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde müşterimize yapısının nasıl bir hal alacağını göstermek adına 3 boyutlu profesyonel şekilde sunuyoruz. Yapının mantolama işlemi bittiğinde müşterimiz ortaya ne çıkacağını önceden görmüş oluyor. Böylelikle herhangi bir sürprizle karşılaşmıyoruz. Müşterimiz tamam dediğinde, çalışma planını yapıp, hızlı bir şekilde faaliyete geçiyoruz. Başlangıçta iskele kurulumu yapıp, yapının çatlak, sorunlu bölgelerini tespit edip onarımlarına başlıyoruz. Onarım işlemi bittikten sonra seçilen malzemeye göre ön uygulamaya geçiyoruz. Çalışma boya notkasına geldikten sonra yapı yöneticisi tarafından tekrar gözden geçirilip, onay alındıktan sonra iskele sökümünü yapıyoruz. Boyama işleminde renk ve marka seçimi tamamiyle müşterimizin tercihine bağlıdır. En son işimiz bittiğinde tekrar müşterimizin beğenisine sunarak, onay alıyoruz ve teslim ediyoruz. Yaptığımız mantolama işlerinin 15 yıl boyunca malzeme garantisi, 7 yıl boyunca boya işlemi garantisi verilmektedir. Bu süreç zarfında oluşan herhangi bir problemde ekibimiz yerinde hızlı müdehale etmektedir.

  Alikobant Uygulamaları
  Alikobant uygulamaları bir nevi alüminyum giydirme işlemidir. Mantolama işlemi yapılmasının ardından üzerine destek nihayetinde, estetik sağlamak amacıyla da alikobant uygulamaları tercih edilmektedir.

  Cam Cephe Giydirme Uygulamaları
  Cam cephe uygulaması arzu edildiği takdirde mantolama uygulamasının üzerine, veya direk olarak uygulanabilir. Öncelikle İzocam işlemi yapılır, ardından seçilen cam modeline ve niteliğine göre cam giydirme çalışmamız başlar.

  Fugalı Baskı Giydirme
  Fugalı baskı giydirme 2m uzunluğunda 50cm eninde 4cm kalınlığında, enjeksiyon baskı işleminden sonra üzerine harç uygulanarak boyaya hazırlanır. Derz yapılıp, tekrar son kat boyası atılır. İskele sökülür ve teslimi yapılır.

  Mantolama Bakımı, Onarımı
  Daha önceden yaptırmış olduğunuz, bakım zamanı gelmiş veya memnun olmadığınız durumlarda firmamız size ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü çözümü sunmaya hazır. İşinde uzman ekibimiz yerinde deformasyona uğramış en ince detayları dahi tespit edip, tekrar dizayn etmektedir. ayrıca farklı süslemeler ile testetik çeşitlilik te kazandırmaktadır.

  Düz Mantolama Uygulaması
  Düz mantolama uygulamamızda pencere kenarları, kapı kenarları söve modelleri ile süslenip giriş katlarınızın 1,5m yüksekliğinde mermer, fayans, kalebodur veya nitelikli taşlar döşenir. Bu işlem mantolamanın zarar görmemesi açısından, şık görünümü sağlamak amacıyla uyglanır.

  Mantolama Modelleri ve Ürün Çeşitleri

  MANTOLAMA MODELLERİ; kullanılan ürünlerin çeşitlerine ve markalarına göre farklılıklar gösterir. Malzemenin kalınlığı, niteliği, markası, görünümü ana etkenler sayılabilmektedir. Mantolama yapıştırıcıları ve sıva çeşitleri kalitesine göre uygulamanın ömrünü belirler.

  ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN 0530 039 48 48 


 

 

 

 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
40 kez görüntülendi.
BU PİYASA ARZ TALEP PİYASASI BİZE ULAŞIN 05300394848 "İNSANLAR GÜZEL ŞEYLER LAYIKTIR"
Sitenizesayac.com