A'dan Z'ye Mutfak Dekorasyonu

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 231
İlan Tarihi 24 Mart 2021
AÇIKLAMA ÖZEL TASARIM İMALAT VE MONTAJ MUTFAK LAR ÜÇRETSİZ KEŞİF 3 BOYUTLU PROJE UYGULAMASI.İMALAT VE MONTAJ HİZMETLERİ
> A
ÜCRETSİZ-KEŞİF 0530 039 48 48

 Bayraktar Yapı İç Mimari Dekorasyon Merkezi Mutfak genellikle evin kalbi olarak kabul edilir. Emlak Piyasa uzmanlarına göre mutfaklar ev değerinizin % 25'ini temsil ediyor. Ailelerin birlikte yemek hazırlamak ve eğlenmek için bir araya geldikleri yerdir. Mutfağınızın durumundan memnun değilseniz, mekanı hayallerinizdeki mutfağa dönüştürmenize yardımcı olması için 

BAYRAKTAR YAPI İÇ MİMARİ DEKORASYON MERKEZİ
ile iletişime geçin. 22 yıldır konut ve ticari müşterilere hizmet vermekte olup, yaklaşık 500 yenileme projesi gerçekleştirdik.
Sadece birkaçını saymak gerekirse, aşağıdaki hizmetler ve öğelerle mutfağınızı dönüştürmenize yardımcı olabiliriz:
 
Bizi mutfak tadilatı için evinize davet etmenizin bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Çalışanlarımızın ve ailenizin güvenliğini sağlamak için Profosyonel İBayraktar Yapı İç Mimari Dekorasyon, ev geliştirme şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.
"Sizleride Yeni mutfağıma aşığım Diyen Müşterilerimiz  Arasında Görmek Bizi Onurlandırır ."
 
Tek noktadan hizmet veren bir firma olarak, tasarım ve malzeme seçiminden mutfağınızın yenilenmesinin planlanması ve inşasına kadar her şeyi hallediyoruz. Ek olarak, müşterilerimize, banka ile bozuşmadan komple ev yenileme yapmalarına yardımcı olacak finansman seçenekleri sunuyoruz. Amacımız, tadilatları olabildiğince kolay ve stressiz hale getirmektir.
MUTFAK YENİLEME ÖZELLİKLERİ
Tezgah Arası Granit Porselen Fayans-Cam Mozaik-Metro Çini-Ve ya Sizin Seçdiğiniz malzemeler.

Tavan Aydınlatma
Mini Gergi Tavan  Kısılabilir gömme Spot ışıklar  Asma Tavan montalama.

Zemin

Seramik Porselen - Parke Ahşap  - Lampiri

Kendi malzemelerinizi seçin

Mutfak Dolapları

Özel Tasarım Özel boyutlu mutfak dolapları

Mutfak tezgahı
3cm kalınlığında granit / cim stone/ kuvars taş / Mermerit Tezgah
Mutfak lavabosu  Paslanmaz çelik evyeler
Altdan Montajlı
Üsten Montajlı
Tek Eviyeli
Çift Eviye Köşe Eviyeli
Malzemelerin tüm geniş kombinasyonları sizeverdiğimiz teklife işçilik vb. Dahildir. Tek fiyat, artış yok. Tüm tadilat işleri için geçerli olan bilgiler için lütfen Standart Yenileme Hizmetlerimiz,Üçretsiz keşif  için Bizimle İletişime geciniz.
0530 039 4848
Mevcut kat planınızı yeniden biçimlendirip ve yeniden tasarlayalım... Kısılabilir gömme Spot aydınlatmalı tavan. Porselen veya ahşap zeminler  Elektrik tesisat Sıhhi Tesisat.Doğal gaz Tesisatı .  Yenileme ve iyileştirmesi.Dolap Özel yapım taş tezgahlar. Paslanmaz çelik evye, çekilebilir musluk. Mozaik Tezgah Arası.
İşimizle gurur duyuyoruz, bu yüzden bir garanti ile arkasındayız. Distribütörlere güvenmek yerine,  paradan tasarruf etmek ve işi olabildiğince çabuk tamamlamamıza izin vermek için Kendi Teçrüpelerimizi  Bu Piyasanın En kaliteli ve Ekonomik malzemelerini kullanıyoruz .

İçiniz rahat olsun:
 Hızımız, köşeleri kısacağımız anlamına gelmez . İşçiliğimiz en yüksek kalitede çünkü en iyisini hak ettiğinize inanıyoruz.  
EV İYİLEŞTİRME UZMANINIZ OLMAK BİZİ ONURLANDIRIYOR. 
Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
74 kez görüntülendi.
BU PİYASA ARZ TALEP PİYASASI BİZE ULAŞIN 05300394848 "İNSANLAR GÜZEL ŞEYLER LAYIKTIR"
Sitenizesayac.com